Зовсім не очевидно, що Київ фаворит на проведення “Євробачення” – міністр

30/07/2016

2f41cf37f8e46c9f10091b17fe1c251f1464150053Остаточне рішення щодо міста, яке прийматиме “Євробачення-2017”, ще не прийняте. Оргкомітет ретельно вивчає заявки кожного з міст-претендентів і обіцяє вже невдовзі оголосити фаворита.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

“Після проведення інспекції міст-претендентів на проведення у 2017 році пісенного конкурсу “Євробачення” оргкомітет опрацьовує подані заявки. Результати експертизи та саме місто-господар “Євробачення-2017″ будуть названі вже найближчими днями”, – ідеться в повідомленні.

В міністерстві нагадали, що впродовж 25-28 липня члени оргкомітету спільно з представниками Європейської мовної спілки – інспекторами Йоном Ола Сандом та Надьєю Буркхард – відвідали всі ключові об’єкти у Києві, Одесі та Дніпрі. Отримані в рамках експертизи документи щодо стану їх будівництва та реконструкції опрацьовують спеціалісти задля визначення строків та реальних можливостей підготуватися до проведення відомого європейського музичного конкурсу.

“Під час цієї інспекції з представниками EBU я насправді був гордий за Україну – яка ми велика, цікава, різнобарвна держава, де кожне місто має свою родзинку, унікальну атмосферу і так гостинно готове приймати гостей”, – коментує відвідання міст-претендентів міністр культури України Євген Нищук.

Він підкреслив, що нині на об’єктах, які беруться до уваги, є чимало робочих проблем, їх треба опрацьовувати, потрібно залучати фахівців. Але рішення щодо можливості вибору дало імпульс до розвитку.

“За будь-якого рішення міста зрозуміли, на що треба звернути увагу і що розвивати. На перших етапах могло здатися, що Київ як столиця конкуренції не має, але зараз є очевидним, що боротьба дуже серйозна!” – зазначив Нищук.

Нагадаємо, 27 липня на окремому позачерговому засіданні Кабінету міністрів України було ухвалене рішення щодо надання державних фінансових гарантій організаторам конкурсу “Євробачення”.

Джерело: ukrinform.ua

No Comments

Залишити відповідь