Зеленський пообіцяв підтримку українській культурі в розпал пандемії COVID-19

19/11/2020

У Києві 19 листопада розпочався IV щорічний міжнародний форум “Креативна Україна”, який через COVID-19 вперше відбувся з поєднанням офлайн та онлайн-форматів виступів.

За допомогою онлайн-включення виступив і президент України. Володимир Зеленський розповів про креативні ініціативи на підтримку українських митців, туристичної інфраструктури та відновлення туристичних пам’яток, які були запроваджені у 2020 році.

“Ми покажемо, що культура набагато ширша за сцену будь-якого театру та  триваліша за симфонічний концерт. Культура здатна розвинути провідні економіки світу, що створює високу додану вартість, а також збільшує кількість робочих місць”, – зазначив Володимир Зеленський.

Також Зеленський додав, креативна економіка повинна стати пріоритетом стратегічного розвитку України. За словами Володимира Олександровича, для цього в нашій державі є унікальний людський ресурс та спадщина.

“Зараз креативні індустрії нагадують фенікса, що відроджується з попелу, який адаптується до нової реальності. Держава зробить все, аби умови для розвитку культури були максимально сприятливими”, – додав Володимир Зеленський.

Як зазначають організатори, форум вперше відбувся в унікальному гібридному форматі через коронавірусну ситуацію в світі та в Україні зокрема. Головною метою заходу стало формування оптимальних шляхів підтримки креативних індустрій України в умовах ковідної кризи.

Учасниками форуму стали представники уряду та державних інституцій України; чиновники ЄС та Великої Британії; відомі українські, європейські та американські діячі креативних індустрій; представники HBO та інших всесвітньо відомих компаній; викладачі Стенфорду і Гарварду; засновники та керівники провідних українських бізнесів, що працюють у креативному секторі економіки.

Джерело: aspi.com.ua

No Comments

Залишити відповідь