Завтра на Майдані відкриється безкоштовна виставка картин про Революцію Гідності

31/01/2018

1 лютого о 14:00 Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам’яті та ТЦ GLOBUS презентують мистецький проект Івана Пішти “Спогади на полотні”.

Ретроспективна серія картин – наново пережиті особисті враження і досвід митця. Для учасників Революції Гідності виставка стане нагодою зануритись у свої спогади, у картинах автора побачити власні пережиті історії. Тим, хто про Майдан знає з чужих вуст – зможуть відчути настрій, з яким українці виборювали власний вибір свого майбутнього.

– У червні 2014 року я намалював першу роботу з серії “Cпогади на полотні”. Хотілось віддатися роботі повністю, але не склалося – громадська активність, волонтерство і робота займали майже весь мій час, тож реалізація моїх намірів затягнулася… Сьогодні надворі 2018. Сьогодні я готовий показати те, над чим я працював останні роки, але сказати, що проект “Cпогади на полотні” закінчений, я не кваплюся, – говорить Іван Пішта.

Іван Пішта – професійний художник із активною громадянською позицією. Від початку Майдану і до сьогодні займається волонтерською діяльністю. Більшість коштів, отриманих від продажу картин, ідуть на підтримку війська та на допомогу потребуючим дітям. Роботи Івана Пішти перебувають у приватних колекціях в Україні та закордоном.

Вхід вільний.

Де: ТЦ GLOBUS 2, виставковий простір на 1 поверсі за монументом Незалежності.
Коли: експозицію відкрито для перегляду з 1 до 25 лютого 2017 року щодня з 10:00 до 20:00 без вихідних.  Відкриття виставки: 1 лютого о 14:00.

Джерело: vechirniykiev.com.ua

No Comments

Залишити відповідь