Завтра на Майдані можна буде побачити унікальні архівні кадри часів Революції Гідності

20/11/2021

Як розповіли організатори кінопоказу, спецпроєкт “Відчуття Майдану” підготувало hromadske до восьмої річниці Революції Гідності.

Документальну стрічку транслюватимуть з 9:00 до 23:00 на Майдані Незалежності на LED-екранах, які візуально утворюють алею, щоб дати відвідувачам відчуття реальності.

Кінострічка буде супроводжуватися музичними треками гурту Dakh Daughters. Спеціально для проєкту мисткині записали трек на вірші Юр Іздрика про Революцію Гідності.

Стрічка також з’явиться на Youtube hromadske 21 листопада.

За словами директорки Департаменту культури КМДА Яни Барінової, проєкт “Відчуття Майдану” включений до переліку державних заходів до Дня Гідності та Свободи, а також програми Музею Революції Гідності. Проєкт створено спільно з ГОГОЛЬFEST, Музеєм Революції Гідності, Департаментом культури КМДА за підтримки спонсорів.

Раніше “ВК” розповідав про усі заходи до Дня Гідності та Свободи.

Нагадаємо, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – державне свято, встановлене указом президента України від 13 листопада 2014 року в честь подій Помаранчевої революції 2004-го і Революції Гідності 2013-го. Напередодні цієї визначної для України події на Алеї Героїв Небесної сотні відбулась традиційна толока.

Джерело: bigkyiv.com.ua

No Comments

Залишити відповідь