Завершилися зйомки української комедії “Шляхетні волоцюги”

19/10/2017

Завершилися зйомки комедії Олександра Березаня “Шляхетні волоцюги”, передає УНН посилаючись на Facebook Держкіно.

“Зйомки тривали два місяці. Перший етап відбувся у знакових місцях Львова: на площі Ринок, вулиці Вірменській, Личаківському кладовищі, в Домініканському соборі, Соборі святого Юри та інших впізнаваних місцях. Зокрема, на львівських вулицях знімали Варшаву, де відбувались деякі події фільму. Після екватора ми продовжили працювати у Києві, де будували об’єкти для ключових сцен. Дія стрічки відбувається у довоєнному Львові в 1938-39-их роках”, – пояснив продюсер Дмитро Кравченко.

За сюжетом, дії у фільмі відбувалися у Львові, Варшаві та в Африці. Стрічка створювалась за сценарієм Дмитра Наумова та Тараса Боровока. Продюсери фільму: Геннадій Богук та Дмитро Кравченко.

Ролі у комедійній стрічці виконали: Ірина Гришак, Павло Кружнов, Юрій Хвостенко, Іван Шаран, Олег Примогенов та Ксенія Ніколаєва.

Кінопроект “Шляхетні волоцюги” став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно.

У широкому прокаті стрічка вийде восени 2018-го року.

Як повідомляв УНН, українська-італійська стрічка “Ізі” отримала Ґран-прі 35-го найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії Annecy Cinéma Italien, який проходить у французському місті Ансі.

Джерело: УНН

No Comments

Залишити відповідь