Замаскована сцена і ворожі безпілотники над головою: “ВВ” зіграли для бійців на передовій

27/06/2016

Легендарний український гурт “Воплі Відоплясова” відіграв екстремальні концерти для українських бійців на самій лінії розмежування.

Про те, як визрівала ідея таких виступів та в яких умовах довелось грати, фронтмен “ВВ” Олег Скрипка написав у своєму блозі.

Ідея виступів на передовій зріла у мене майже два роки. Ми із “ВВ” неодноразово грали у зоні АТО з акустикою. Були у Дебальцевому, під Маріуполем, у Сєвєродонецьку, але завжди прагнули потрапити саме до бійців із передової, зігравши їм із якісним професійним звуком,– поділився Скрипка.

Концерти на передовій виявилось організувати достатньо складно, проте українські військові допомагали музикантам безпечно пересуватись, за правилами маскування встановлювати сцену і налаштовувати апаратуру, так, щоб її не було ні видно, ні чути для ворожих безпілотників, які ширяли над головами.

Перший концерт зіграли поблизу Селідового, другий – біля Мар’їнки, а третій – у Костянтинівці.

Крім бійців, послухати “ВВ” приходили й цивільні.

“За моїми спостереженнями, на українську територію виїхали кращі люди, справжні патріоти. Я відчув, наскільки щиро українці Донбасу прагнуть вкоренити там подих українського миру. Але вони потребують нашої підтримки. Аби, зрештою, саме їхній український подих нейтралізував бацили “кремлівського світу”, – написав Скрипка.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь