Заклик до захисту та деокупації культурного простору України

06/09/2016

Лого111Сьогодні, коли повсякдень триває героїчне протистояння найкращих синів та дочок нашої держави у «гібридній війні», що ведеться проти України з боку Російської Федерації, полем бою є не лише Східні та Південні терени нашої держави, а й свідомість та душі наших співгромадян. Проти України  ведеться запекла війна у царині культури та духовності, війна, де зброєю є не «Гради» й танки, а різноманітна  кінематографічна, телевізійна та друкована продукція, що спрямована на отруювання свідомості та душ українців гнилими імперськими «ідеями» та «ідеалами», руйнування нашої держави та її знищення.

Громадська організація «Культурний Спротив» створена та існує саме заради консолідації всіх здорових, національно свідомих сил в Україні задля охорони та очищення її культурного, інтелектуального та духовного простору саме від таких ворожих зазіхань. Одним з головних напрямків нашої діяльності є протистояння ввезенню в Україну «літератури», друк та розповсюдження якої в нашій незалежній державі є нічим іншим, як однією з брудних кремлівських «технологій».

Дивним та диким є те, що сьогодні більше 70% друкованої продукції, що реалізується  у мережах книжкових магазинів та на книжкових ринках є продукцією країни-агресора. Причому величезна кількість цього друкованого бруду навіть не імпортується, а виготовляється контрафактно прямо в Україні.

З абсолютно незрозумілих нам причин цю ситуацію або не бачать, або не бажають бачити посадові особи тих високоповажних державних установ та організацій, що повинні  протистояти будь-якій агресії проти нашої держави, в тому числі інформаційній та культурній.

Отже, єдине, що лишається справжнім патріотам, небайдужим громадянам України – діяти самостійно, виключно у правовому полі діючого у державі Закону, аби таки змусити вітчизняних посадовців виконувати покладені на них цим Законом функції.

7 вересня 2016 року о 14:10  в Окружному адміністративному суді міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 відбудеться слухання за позовом нашої організації до Державної фіскальної служби України та Служби Безпеки України щодо визнання неправомірною бездіяльності посадових осіб цих органів щодо названих вище проблем, та зобов`язання їх вчинити відповідні дії задля відстоювання національних інтересів України, її безпеки та територіальної цілісності.

Ми закликаємо  всіх справжніх патріотів України  підтримати наш захід, що спрямований на захист та деокупацію культурного простору власною присутністю, своїм словом та небайдужістю.

Разом – переможемо!

Громадська організація “Культурний Спротив”

No Comments

Залишити відповідь