Заклик до спільної боротьби з культурною агресією з боку окупанта

01/02/2017

Шановні однодумці та патріоти України!

Проти України  ведеться запекла війна у царині культури та духовності, війна, де зброєю є не «Гради» й танки, а різноманітна  кінематографічна, телевізійна та друкована продукція, що спрямована на отруювання свідомості та душ українців гнилими імперськими «ідеями» та «ідеалами», руйнування нашої держави та її знищення.

З абсолютно незрозумілих нам причин цю ситуацію або не бачать, або не бажають бачити посадові особи тих високоповажних державних установ та організацій, що повинні  протистояти будь-якій агресії проти нашої держави, в тому числі інформаційній та культурній. Більше 70% друкованої продукції, що реалізується  у мережах книжкових магазинів та на книжкових ринках є продукцією країни-агресора.

8 лютого 2017 року о 15:40  в Окружному адміністративному суді міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 відбудеться чергове слухання за позовом громадської організації “Культурний Спротив” до Державної фіскальної служби України та Служби Безпеки України щодо визнання неправомірною бездіяльності посадових осіб цих органів щодо названих вище проблем, та зобов`язання їх вчинити відповідні дії задля відстоювання національних інтересів України, її безпеки та територіальної цілісності.

Ми закликаємо  всіх справжніх патріотів України  підтримати наш захід, що спрямований на захист та деокупацію культурного простору власною присутністю, своїм словом та небайдужістю.

No Comments

Залишити відповідь