Євробачення-2017 встановить ще один рекорд

18/04/2017

Головна сцена Євробачення-2017 у столичному Міжнародному виставковому центрі вмістить максимальну кількість обладнання. Про це повідомив директор з виробництва конкурсу Євробачення-2017 Ола Мельциг.

“Обладнання для конкурсу – це “мікс” техніки з різних куточків Європи й України. МВЦ – одна з кращих арен, з якими мені доводилося працювати. Тут багато місця усередині та зовні. А також зручно заїжджати великому транспорту. Міцна структура даху може витримати значне навантаження. Очікуємо, що воно сягне 200 тонн. Це рекорд для музичної першості”, – сказав Ола Мельциг. Про це йдеться на znaj.ua.

Монтують сцену понад 200 фахівців з усього світу – Швеції, Нідерландів, США, Нової Зеландії, Англії та Фінляндії. Її загальна вага – 30 т. Майданчик для виступу артистів становить 350 кв м.

На Євробаченні-2017 встановлять ще один рекорд

Автор: znaj.ua

Особливість центральної частини сцени у тому, що кожна з її конструкцій може незалежно рухатися. Це дозволить створювати унікальний простір для постановок учасників конкурсу. Усі світлові прилади вже встановили, більшість – ввели в експлуатацію. Загальна кількість – понад 1800.

Завершують установку конструкцій глядацьких трибун та підготовку першого павільйону. Там незабаром почне роботу прес-центр. Він зможе розмістити близько 1500 акредитованих журналістів та 500 акредитованих фанатів.

Глядацькі трибуни центру вмістять близько 7 тис. глядачів. У двох секторах відведені по 25 спеціальних місць для людей з обмеженими можливостями та місця для супроводжувальників. На під’їздах до цих секторів встановлять спеціальні пандуси для візків.

На Євробаченні-2017 встановлять ще один рекорд

Автор: znaj.ua

20 квітня в МВЦ розпочнуться технічні репетиції. Їхня мета – налаштувати техніку і освітлення до приїзду учасників. Наступні шість днів відведені для репетицій відкриття і закриття шоу.

“Можуть бути різні політичні спекуляції навколо Євробачення в Україні. Відомо, хто їх створює. Та усі виробничі, організаційні та інші питання вирішують своєчасно. Щоб забезпечити високий рівень проведення грандіозної події у травні. На майданчику прекрасна атмосфера. Разом працюють українські та іноземні фахівці. Дух Євробачення вже тут, у Києві”, – сказав віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь