Як жінки родини Порошенко реалізовують свої політичні та культурні амбіції

08/02/2018

Дружина, донька та невістка Петра Порошенка мають неабиякі здібності до бізнесу та мистецтва. Та де кожна з них зуміла себе реалізувати.

Український культурний фонд – новостворена структура, яка має займатися промоцією України у світі. Виставки, кінофестивалі, флеш-моби та конкурси. Хто поїде представляти Україну за державні гроші вирішуватиме керівництво установи. Як з’ясувалося, серед топ-керівників Культурного фонду є і перша леді – Марина Порошенко. Вона каже, що кабінету не має, заробітну плату не отримує, а лише залучає гроші.

Перша леді очолює фонд, який має займатися промоцією України у світі. Точніше підтримувати та просувати українські культурні проекти тут чи за кордоном. Марину Порошенко обрали головою одноголосно члени наглядової ради фонду. Тепер коли колегія у повному складі, на чолі з Порошенко, шукають серед 13 кандидатів того, хто буде виконувати всю роботу.

Сьогодні наше засідання є дуже важливим і відповідальним адже за його результатами буде обрано виконавчого директора фонду, – зауважила Марина Порошенко.

Шукають виконавчого директора шляхом відкритої співбесіди. Кожного кандидата голова фонду зустрічає особисто, уважно слухає, хвалить конкурсантів чи робить зауваження та проводжає. А результат всі дізнаються наприкінці. Обирають виконавчого директора голосуванням. Проте сама Марина Порошенко не бере участі, боїться що її вибір члени наглядової ради сприймуть як тиск.

Тут Марина Порошенко працює на громадських засадах, функції лише наглядові. Навіть кабінету свого немає.

Культурними шляхами пішли і доньки двійнята Порошенка. Нещодавно вони відсвяткували своє вісімнадцятиріччя та закінчили коледж у Великобританії. Та яка дівчинка не мріє бути актрисою. Сподівання Євгенії Порошенко почали справджуватися ще з малечку. Вона зіграла епізодичну роль у Російському серіалі “Мухтар”. А разом із сестрою та братом заспівали та знялися у кліпі своєї хрещеної мами – Оксани Білозір.

Серйозна бізнес-леді прокинулась у невістці Порошенків – Юлії. Своє життя вона пов’язала з сільським господарством. Навіть разом з українськими аграріями презентувала іноземним інвесторам перспективи агротехнологій в Україні на форумі в Давосі.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь