Визначені лауреати премії «Українська книжка року»

01/08/2016

Визначені лауреати премії «Українська книжка року»Глава України Петро Порошенко підписав указ про присудження президентської премії “Українська книжка року” трьом авторам. Про це повідомляється на сайті президента.

Лауреатом у номінації “За видатні досягнення у галузі художньої літератури” став Сергій Жадан з його книгою “Месопотамія”. Нагороду отримало також видавництво “Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, яке видало твір.

“За значний внесок у розвиток українознавства” свою премію отримала Галина Стельмащук з виданням “Українські народні головні убори”, а також видавництво “Апріорі”.

У номінації “За сприяння у вихованні підростаючого покоління” нагороду отримали автор книги “Запороги: роман-трилогія. Частина перша: Петро Сагайдачний” Віталій Рогожа і “Видавничо-книготорговельна компанія “Саміт-книга”.

Премія присуджується до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Лауреатам виплачують по 100 тис. грн. При цьому половину суми отримує автор, другу половину – видавництво.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь