Красу квітучих тюльпанів та інших весняних квітів можна побачити не виходячи з дому на офіційній сторінці Співочого поля у Фейсбуці або Інстаграмі.

“Уже важко уявити київську весну без виставки тюльпанів — однієї з найулюбленіших серед киян та гостей міста. І хоча сьогодні Співоче поле зачинено для відвідувачів, для тюльпанів весна прийшла за графіком. Ми доклали чимало зусиль, щоб створити цьогорічну виставку, і її варто побачити”, — зазначив в. о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Олексій Король.

Для виставки на Співочому полі ще восени було висаджено більш як 500 000 цибулин, серед яких: тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, мускарі та багато інших.

За словами організаторів, прихильники квітів зможуть не тільки побачити фото- або відеоогляди, а й узяти участь в інтерактивах та конкурсах та виграти абонемент на майбутні виставки, які плануються після карантину. Варто підкреслити, що тюльпани цвітуть не більш як три тижні, тому поспішайте на сторінки Співочого поля у соцмережах.

“Для нас такий формат незвичний, але цікавий. Це перша за всю історію виставка, коли квіти не можна побачити на власні очі, відчути їхній аромат та зробити фото. Але ми не могли позбавити наших відвідувачів задоволення насолодитися цією красою, коли всі не можуть виходити з дому та радіти першим весняним явищам природи. Хочемо трішечки розбавити інформаційний простір яскравими фарбами та позитивними емоціями. З великим задоволенням запрошуємо відвідати виставку в режимі онлайн та прогулятися квітучими алеями свіжих тюльпанів”, — повідомив Денис Погорєлко, керівник компанії Grand Event — оператора Печерського ландшафтного парку.

За повідомленням Київської міськдержадміністрації.

Джерело: golos.com.ua