Виставка харківського художника Гамлета Зіньківського «Сізіфова праця» в Києві

12/07/2016

Протягом місяся з 8 липня 2016 року в новому арт-просторі Unlimited Art Foundation екпонується виставка харківського художника Гамлета Зіньківського «Сізіфова праця». До експозиції увійшли чотири великих картини, написані емаллю, роботи, створені на залізних дощечках, 50 малюнків і відео. Повідомляє прес-служба галереї.

«Сізіфова праця» – так називають будь-яку безцільне, нескінченну роботу. Нескінченна робота художника Гамлета Зіньківського – це нескінченне вивчення людей і всього, що його оточує. «Вся моя творчість – це розмова з самим собою, а на виставках – і з глядачем», – розповів художник. Розмови про життя і його сенс – справа, найчастіше, марна, але вона пробуджує нескінченну роботу розуму. Як і хороша книга, і хороший живопис.

Картини, представлені в проекті «Сізіфова праця», створені в різний час і в різні настрої автора. Серія робіт на залізних дощечках під назвою «Залізна завіса» минулого літа експонувалася в Парижі і відображає переживання людини, що намагається вирватися за рамки і розширити межі своєї свободи.

50 малюнків створені зовсім в іншому настрої – це філософські замальовки нашого повсякдення з характерними авторськими текстами, своєрідна сучасна інтерпретація Достоєвського.

Доповнює експозицію відео, зняте в нічному Харкові, яке і дало назву всій виставці.

Джерело: i-pro.kiev.ua

No Comments

Залишити відповідь