Вийшов новий тизер українського фільму про зимові свята

11/12/2019

Вже незабаром українські глядачі та поціновувачі вітчизняного кіно зможуть насолодитися комедійною казкою “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”. Фільм про Різдво козаків вийде на великий екран вже 1 січня 2020 року.

Сімейна картина про козаків, їхній рід, рай і пекло вже незабаром вийде в український прокат, аби тішити поціновувача вітчизняного гумору. Державне агентство України з питань кіно оприлюднило другий тизер до комедійної казки “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”.

Короткий відеоролик одразу ж захопив прихильність українців і вразив творців кіно великою кількістю переглядів та схвальних відгуків про представлений тизер. Схоже, українцям бракувало подібної комедії.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці фільму, химерна українська казка стане продовженням веселого козацького химородництва Котляревського та Гоголя.

А в основу стрічки покладено сюжет твору одного з найпопулярніших казкарів України Сашка Лірника (Олександра Власюка, – справжнє ім’я сценариста). В продюсерське крісло сів Євген Дяченко, а режисером виступив Михайло Костров. Творці картини обіцяють, що вона буде наповнена українським народним гумором, а також тісно поєднана з фольклором, міфологією та віруванням.

Дата виходу фільму запланована на 1 січня 2020 року.

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке: трейлер українського фільму дивитися онлайн

Джерело: 24tv.ua

No Comments

Залишити відповідь