Вийшла гумористична книжка про життя галичан

04/07/2016

У “Видавництві Старого Лева” вийшла книга письменника-гумориста Богдана Волошина– “Політ золотої мушки”.

Нова збірка оповідань – це більше 300 сторінок гумористичних історій з життя людей, які живуть у містечках і селах.

“Це завжди так: зазираєш за обкладинку і не віриш, що усе це слова, які ти сам склав. Продавець у книгарні потішила, каже, що може “Мушку” й прочитати не встигне, бо дуже добре продається. Напевно у мене справді багато друзів. Мені якось ніяково, бо може когось розчарую. Слова – це завжди справа смаку”, – каже автор книги Богдан Волошин.

Автор книги Богдан Волошин

У книзі письменник детально знайомить читача з вигаданим галицьким містечком Бурачковичами та сусіднім селом Лопушною. У діях персонажів поступово розкриваються інтимні подробиці приватного та громадського життя видатних жителів міста.

Минулого року персонажі оповідань Богдана Волошина ожили у однойменній комедії Івана Кравчишина.

Гумористична книга «Політ золотої мушки»

“Вже майже тиждень дивлюсь на книжку і боюся починати читати. Дещо читав пару літ тому – подобалося. А тепер не знаю, бо після екранізації не зможу собі уявляти героїв іншими, ніж артисти”, – каже читач Ден Веселов, за фахом інженер-електронік.

“Майже усі герої оповідань писані з реальних людей, – зауважує автор. – Щоправда, не всіх я знав особисто. Часто друзі, знайомі розповідали мені якісь байки, цікаві історії з життя родичів і знайомих, а я вже заселяв тими людьми свої Бурачковичі. Ліпив з них нових героїв, наділяв новими рисами характеру, щоб розвинути образ”.

Богдан Волошин – публіцист, письменник-гуморист. Народився у Львові. Отримав освіту журналіста. Видав 5 збірників оповідань. За його творами знято фільм “Політ золотої мушки”.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь