Вийде продовження фільму, який спростовує теорію “русского мира”

10/04/2017

5 травня в український прокат виходить стрічка “Американська мрія. У пошуках правди” Володимира Мули. Глядачі побачать вісім успішних історій українців, які нещодавно покинули батьківщину та досягли успіху за океаном.

У мотивувальній картині знялися співачка Міка Ньютон, голлівудська акторка Тетяна Родина, чемпіон MLS Дмитро Коваленко, відомий лікар Юрій Мельник, програміст із Twitter Арсен Костенко, винахідник Вадим Чаленко, професор Колумбійського університету Юрій Шевчук та спортивний юрист Олена Жирнова.

“Фільм має на меті змусити українців розплющити очі та роздивитися довкола, – коментує продюсер і режисер стрічки Володимир Мула. – Чому твій сусід не реалізувався тут, проте досяг карколомних висот у Штатах? В абсолютно іншому світі, без знання мови, знайомств та грошей! Йому пощастило? Можливо, там інша їжа? Ми знайшли успішних людей – українців – з різних галузей життєдіяльності та довели, що тернистий і болісний шлях нагору існує. Проте він неможливий без одного фундаментального принципу – громадянського суспільства”

Робота над фільмом тривала рік. Зйомки картини проходили на початку 2016 року протягом двох місяців у чотирьох американських містах – Чикаго, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско.

Американська мрія” – проект українського журналіста Володимира Мули. Це фільм-подорож у кабіні вантажівки земляка-далекобійника 11-ма американськими штатами, під час якої автор натрапляє на несподівані факти та думки, які спростовують теорію “русского мира”.

“Американська мрія. У пошуках правди” – продовження нашумілого фільму про життя емігрантів за океаном. Цього разу журналіст подорожує США у пошуках успішних та відомих співвітчизників, які відверто і правдиво розповідають про свої долі та резюмують головну проблему України.

Володимир Мула – журналіст, ведучий, головний редактор порталу “ТелеПростір”, продюсер проекту LiveTime та креативний продюсер прямоефірних студій міжнародного пісенного конкурсу Євробачення. Автор циклу репортажів про Ріо-де-Жанейро, пізнавально-розважальних циклів “Балтійськими країнами” та “Американська мрія”.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь