ВР затвердила бойовий гопак та рукопашний бій “Спас” як національні види спорту

25/05/2017

Фото із сайту “Спас Рівне”

У Парламенті  внесли зміни до закону “Про фізичну культуру і спорт”, які полягають у визнанні бойового гопака та  рукопашного бою “Спас” національними видами спорту. За ухвалення відповідного закону №5324 проголосували 227  народних депутатів, передає Укрінформ.

Метою закону, як йдеться в пояснювальній записці до документа, є необхідність визначення на законодавчому рівні поняття національних видів спорту та особливостей діяльності спортивних федерацій, що сприяють розвитку національних видів спорту, сприяння національному відродженню національно-культурних традицій та патріотичному вихованню, популяризації серед українців здорового способу життя і фізичної культури, розвитку національних видів спорту.

Ухвалений закон передбачає підтримку національних видів спорту: бойового гопака, хортингу, українського рукопашного бою “Спас”, української боротьби на поясах.

Цю законодавчу ініціативу розроблено Міністерством молоді та спорту України за пропозицією низки всеукраїнських громадських об’єднань з національних видів спорту з метою сприяння національному відродженню через розвиток українських національних видів спорту.

Голова парламенту Андрій Парубій назвав ухвалення цього закону питанням національної честі, патріотизму.

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, крім пункту 2 цього розділу, який набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Джерело: Укрінформ

No Comments

Залишити відповідь