У київському музеї Шевченка представлять фотороботи на військову тематику

21/04/2018

Художні фото Олега Забєліна, що стають обкладинками бестселерів за версією New York Times та ілюструють безліч статей на військову тематику у топових світових виданнях – New York Post, Deutsche Welle, The Huffington Post – презентуватимуть на виставці “Воїни світу” 2 травня у Національному музеї Тараса Шевченка.

Який вигляд мають австрійські чи норвезькі спецзагони, військово-морські сили США та армії Німеччини, Франції? Чи носить український КОРД більше спорядження, ніж американський поліцейський підрозділ S.W.A.T.? І чому треба провести пів дня у львівському болоті чи у водах Дніпра поблизу Осокорків, аби зробити один вдалий кадр такої тематики?

Все це відображено в постановочних роботах фотохудожника, який відібрав для цієї виставки найкращі 55 образів за 10 років зйомки.

Якщо цікавитеся мілітарі-тематикою, шукаєте хорошу ілюстрацію для статті чи обкладинку книги, є журналістом, видавцем чи блогером у військовій/правоохоронній сферах, вам варто прийти на виставку!

Олег Забєлін – фотограф за покликанням, шукач пригод і засновник першого в світі фотобанку військової тематики www.getmilitaryphotos.com. Він об’їздив усю Україну, щоб створити сотні образів воїнів світу, які мають великий попит сучасних західних ЗМІ, письменників та творців кіно.

Так, одна з реконструкцій Олега Забєліна навіть стала рекламним постером американського серіалу The Reaper (Жнець) про снайпера Ніколаса Ірвінга, який у 2009-му, під час війни в Афганістані, ліквідував 33 талібанських бойовики однією чергою пострілів.

Виставка триватиме до 13 травня.

Вхід – за вартістю квитка до музею.

Джерело: 24 канал

No Comments

Залишити відповідь