Вокаліст Rammstein став жертвою нахабної путінської пропаганди

30/06/2016

Російські ЗМІ “одягли” музиканта в футболку з портретом президента РФ

Вокаліст рок-групи Rammstein Тіль Ліндеман (Till Lindemann) заявив, що курсують в рунеті фото, на яких він позує в футболці з портретом Володимира Путіна і зі смартфоном із зображенням російського президента, насправді фальшивка, виготовлена за допомогою графічного редактора. Про це в середу, 29 червня, повідомила газета Bild з посиланням на відповідь музиканта, передану виданню його менеджерами, передає Deutsche Welle.

Як повідомляє Bild, насправді на футболці Линдемана зображено стилізований череп з кістками, який за допомогою графічного редактора був підмінений на портрет Путіна. Більш того, ця футболка була подарована музиканту його колишньою подругою Софією Томалла (Sophia Thomalla).

Фотографія, яку поширили російські ЗМІ, була зроблена в Москві 19 червня, коли Rammstein виступали там з концертом. У російських ЗМІ також курсує заява, приписувану Ліндеманну, який нібито сказав: “У Німеччині навіть Ангела Меркель (Angela Merkel) не може похвалитися такою популярністю, як Путін. Він мені подобається, він сильний лідер, а не маріонетка. Я вважаю несправедливими всі ці політичні нападки на вашу країну”.

Ліндеман, однак, стверджує, що не говорив цього. “Все це повна нісенітниця! Ми грали в Москві 19 червня. Друзі російського промоутера Еда радникова підійшли до мене до початку концерту і сунули мені в руку телефон зі словами: “З привітом від Володимира Путіна”. Після цього мене запитали, як мені подобається Москва. Тоді я підняв великий палець вгору і сказав: “Москва – чудове місто”. Ось і все”, – цитує Ліндеманна його прес-служба.

Газета, проте, зазначає, що зображений на фотографії смартфон із зображенням голови Путіна справжній. Його вартість становить 4500 євро.

За повідомленням Bild, Ліндеманн в зв’язку публікацією фальсифікованих фото і заяв, найняв адвокатів. Він також підкреслив, що “принципово не робить ніяких політичних заяв”.

Джерело: ukr.segodnya.ua

 

No Comments

Залишити відповідь