Вінницький художник встановив рекорд, щоб підтримати спортсменів на Літніх Олімпійських іграх

12/07/2016

20-річний Анатолій Гайструк здобув черговий рекорд України у номінації «Мистецтво». Сьогодні він презентував найбільшу колекцію боксерських рукавичок з вишивкою ручної роботи під назвою «Сoncordia», що символізує єдність європейських держав. Колекція складається з 30-ти пар рукавичок сувенірного формату, 28 з них прикрашені традиційними орнаментами і мотивами, які характерні для кожної країни-учасниці Європейського Союзу. Ще дві – мають символіку Євросоюзу та України відповідно. Встановлення свого чергового рекорду молодий художник присвятив спортсменам, зокрема вінничанам, які вибороли право представляти нашу країну на Літніх Олімпійських іграх у Рio-дe-Жaнeйрo.

«Я лише автор ідеї створення боксерських рукавичок на честь країн Європейського Союзу. Втілити цей задум у життя допомогли мої рідні, вінницькі майстрині та меценати, – розповідає Анатолій. – Чому саме рукавички? У житті маю два хобі – мистецтво та бокс, вирішив їх поєднати. Боксерська рукавичка з українським орнаментом підкреслює шляхетність цього виду спорту та нагадує, що будь-які суперечливі питання можна вирішувати європейським шляхом».

Молодий художник є трикратним рекордсменом Національного реєстру рекордів України у номінації «Мистецтво», двічі – з вишитими рукавичками. Попри те, що навчання в медичному університеті забирає у хлопця багато часу, зупинятися на досягнутому він не збирається. Обіцяє за півроку знову порадувати своїх шанувальників черговим рекордом. Що це буде? Тримає в секреті.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця. Фото Ігоря КАРЛИЦЬКОГО

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь