Відомі українці просять не зносити скандальний театр в Києві

07/12/2016

Відомі українці просять не зносити скандальний театр в КиєвіДиректор і художній керівник Київського академічного Театру на Подолі Віталій Малахов звернувся з відкритим листом до мера Києва Віталія Кличка з проханням підтримати архітектурний проект нової будівлі театру в його існуючому вигляді.

«Розуміючи і поважаючи обидві позиції киян, ми, що нижче підписалися, звертаємося до Вас з проханням підійти до оцінки ситуації комплексно, приймаючи до уваги сучасні європейські тенденції в архітектурі та містобудуванні, а також важливість відкриття нового театру для культурного життя Києва, і підтримати архітектурний проект нової будівлі в його нинішньому вигляді», – йдеться в повідомленні.

Колектив театру аргументує свою позицію тим, що раніше вони змушені були працювати у жахливих умовах і зараз будуть раді сучасному новому приміщенню. Каменем спотикання у дискусіях киян став лише зовнішній вигляд фасаду будівлі.

Під зверненням на момент публікації новини підписалися близько 50 осіб, у тому числі журналіст Матвій Ганапольський, актор театру і кіно Богдан Бенюк, актриса і телеведуча Даша Малахова, актор Володимир Горянський, народний артист УРСР Анатолій Хостікоєв, народна артистка України Наталя Сумська, телеведуча Маша Єфросиніна, кінорежисер Роман Балаян, письменниця Оксана Забужко.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь