Відкриють перший Музей новин

28/02/2017

2-26 березня в київському “Мистецькому Арсеналі” працюватиме перший український Музей новин. Відвідувачі зможуть побачити восьмиметровий прапор, який В’ячеслав Чорновіл і його соратники внесли в зал Верховної Ради 24 серпня 1991 року. З того часу стяг ще жодного разу не залишав стін парламенту. Вартість квитків для дорослих становить 60 грн. Для дітей, студентів та пенсіонерів — 30 грн.

Прапор, що ознаменував незалежність України 24 серпня 1991 року

Прапор, що ознаменував незалежність України 24 серпня 1991 року

“Зібрали під одним дахом експонати, які раніше ніде і ніколи не можна було побачити разом. Як двигун найбільшого літака в світі Ан-225 “Мрія”, нагороди з “Євробачення” Руслани і Джамали, олімпійські медалі гімнастки Лілії Подкопаєвої, чемпіонський пояс Віталія Кличка. “Кобзар”, який побував в на земній орбіті з першим космонавтом незалежної України Леонідом Каденюком. Транспаранти трьох українських революцій — На граніті, Помаранчевої та Революції гідності. Хочемо показати українцям, як створюються новини. Готуємо інтерактивні зони, в яких кожен зможе спробувати себе в ролі ведучого і репортера. Начитати погоду і новини, опинитися в студії ТСН або на трибуні Верховної Ради”, – сказав директор інформаційного мовлення “1+1 медіа” Сергій Попов.

Елемент одного з двигунів літака “Мрія” важить 5 тонн. Його доставлять у спеціальній транспортувальній капсулі.

Глядачів також чекають історії героїв новин, тести на знання новин, вміння відрізняти правду від вигадки, розгадувати секрети журналістів. Та голосування за 10 найважливіших новин в історії незалежної України.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь