Відбувся Всеукраїнський фестиваль національних культур

19/12/2017

У Національному академічному театрі опери та балету України імені Т.Г. Шевченка за підтримки Міністерства культури України спільно із Радою національних спільнот України відбувся Всеукраїнський фестиваль національних культур.

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко наголосила, що проведення  таких заходів спрямовано на гармонізацію міжнаціональних відносин, збереження етнічної злагоди в суспільстві, консолідацію та розвиток національностей України, а також є стверджувальним  фактором єдності громадян нашої держави, що демонструє наскільки ми сильніші разом.

Наша країна сьогодні переживає важкі часи зовнішньої агресії, коли зовнішні сили прагнуть впливати на наш вибір,  на подальшу долю України. Ці випробування ми маємо пройти  спільно, зберігаючи етнічну злагоду в суспільстві, консолідацію та розвиток всіх національностей України. Тільки об’єднавшись, ми зможемо подолати ті перешкоди, які ми і наша держава маємо сьогодні”, – сказала Світлана Фоменко.

За словами голови Ради національних спільнот України Ашота Аванесяна, всі народи, що проживають на території України є єдиною українською нацією, хоч  і різного національного походження.

«Ми чітко усвідомлюємо, що без цієї єдності нову, європейську Україну не побудуємо. І такі заходи, як нинішні, сприяють нашому згуртуванню, дають можливість продемонструвати культуру різних етносів”, – додав Ашот Аванесян.

Всеукраїнський фестиваль національних культур відбувся за участю майстрів мистецтв, художніх колективів і солістів етнічних спільнот України, які презентували культурне розмаїття національних меншин своїх регіонів. Яскраву палітру культурного розмаїття України на фестивалі представляли понад 300 учасників, серед яких азербайджанці, білоруси, вірмени, венесуельці, гагаузи, грузини, євреї, казахи, корейці, німці, поляки, роми, і звичайно ж українці.

Джерело: Міністерство культури України

No Comments

Залишити відповідь