Відбувся третій етап благодійної акції «Діти – це майбутнє України»

29/03/2017

26 березня, представники громадської організації «Культурний Спротив» навідалися до Денишівського навчально-реабілітаційного центру у Житомирській області, вихованці якого по різним причинами залишились без батьківської опіки. Цей захід було проведено в якості одного з етапів благодійної акції «Діти – це майбутнє України».

Оскільки в дитячому будинку виховуються діти з різними вадами мовлення, затримкою психічного та фізичного розвитку, корекційно — реабілітаційна робота з ними «червоною ниткою» проходить через всі види і форми навчально — виховної діяльності.

У приміщені Денишівського навчально-реабілітаційного центру завжди чути дитячі голоси. Діти люблять розважатись, а вихователі ­– проводити корекційно-навчальну діяльність. У кожній групі створений комфорт і затишок, необхідна навчально — дидактична база і розвиваюче середовище для становлення особистості кожної дитини.

До закладу представники громадської організації «Культурний Спротив» приїхали з подарунками для дітей – книгами, пазлами, розмальовками, солодощами, а для потреб самого закладу привезли побутову техніку, дитячий одяг, миючі засоби та багато іншого.

Завдяки студії дитячих свят «ОйКа», що так люб’язно погодились в рамках благодійності провести спільний захід, для діточок було влаштоване свято з героями мультиплікаційних стрічок.

Складно передати емоції та радість на обличчях діточок, які отримали можливість поспілкуватись та прийняти участь у різноманітних конкурсах зі своїми мультиплікаційними друзями.

Насправді, організувати такий захід не так складно, як вважають. Основне, що потрібно – це бажання зробити добру справу. А що може бути легшим аніж зробити добру справу, що спрямована на благо діточок?

Ми закликаємо усіх небайдужих долучатися до нашої благодійної акції, оскільки це лише початок. По всій України безліч дитячих закладів, що потребують нашої допомоги і від нас з вами залежить їхня доля, оскільки коштів з державного бюджету вкрай недостатньо для повноцінного функціонування таких закладів.

Ми висловлюємо щиру подяку студії дитячих свят «ОйКа» та ТОВ «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством у кіберпросторі» за допомогу в організації даного заходу. А також, особлива подяка видавництвам «Сім кольорів» та «Веселка», оскільки завдяки тим книгам, які нам так люб’язно надали для проведення благодійного аукціону, ми мали можливість провести заходи, спрямовані на допомогу дітям.

І ще раз наголошуємо, що це лише початок. Звичайно, допомогти діточкам по всій України ми не в змозі, але якщо кожен небайдужий долучиться до цієї справи то разом ми зможемо подарувати більше тепла  та уваги дітям України, які так цього потребують.

Нехай у ваших серцях та душах ніколи не згасає бажання творити добро!

Громадська організація «Культурний Спротив»

No Comments

Залишити відповідь