Від Трипілля до Київської Русі – в столичному музеї відкрилася виставка старожитностей

06/07/2019

У столичному Музеї історії Києва відкрилася виставка артефактів древньої історії “Україна – Світові”. Виставку спільно організували Музейно-виставковий центр “Музей історії міста Києва” та Музей історичної та культурної спадщини “ПЛАТАР”, що представив колекцію реліквій.

“Ця виставка демонструє всю велич нашої історичної спадщини – від тих часів, коли починала зароджуватися українська державність, традиції і духовність. Ми повинні пам’ятати про внесок наших предків в історію людства, у створення європейської цивілізації. Цьому треба вчити дітей, прищеплювати кожному з них гордість за те, що вони народилися на цій землі. Культура відкриває можливість об’єднувати людей з різними поглядами, з різною релігією, але з одним бажанням – робити Україну щасливою і успішною”, – говорить меценат і співзасновник Музею “ПЛАТАР” Сергій Тарута.

Реліквії з колекції Музею історичної культурної спадщини “ПЛАТАР” відкривають відвідувачам можливість зануритися у світ давньої історії України – від часів Трипілля – однієї з найдавніших землеробських цивілізацій, яка зараз налічує 7500 років, через часи скіфів до творів епохи Київської Русі – розквіту української державності в Середньовіччі – Х-ХII ст.

Експозиція буде відкрита до 13 серпня. Вхід вільний.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь