Весняна прогулянка у минуле по музею “Пирогово”

18/05/2020

Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогові відновив роботу і чекає відвідувачів. “Великий Київ” завітав до музею, налюбувався досхочу простором, насолодився спокоєм, зарядився енергією на прийдешній тиждень і ділиться враженнями з читачами.

Зазвичай у музей “Пирогово” навідується багато людей не лише у вихідні, але і в будні. Та відчуття натовпу тут ніколи не буває – на території 150 га місця вистачає усім настільки, що може виникнути враження, що ти залишився один на весь світ.

Якщо взяти з собою покривало або плед, а також щось перекусити, то прогулянка в Пирогово перетвориться в пікнік – можна провести день на природі в спокійній атмосфері старовинного українського села.

Відпочинок може бути активним, якщо приїхати сюди на велосипеді – горбиста місцевість ідеально підходить для спортивних навантажень.

Як би там не було, простору тут стільки, що хочеться політати.…або згадати дитинство і запустити у небо повітряного змія на радість малечі.

Наразі, як повідомляється на Facebook-сторінці музею, гості можуть оглянути лише екстер‘єри експозицій у музеї та прогулятись територією.

Інтер’єри будуть зачинені для огляду, екскурсії також поки що не проводитимуться. Працівники музею кажуть, що їм треба час, щоб виконати всі вимоги МОЗ щодо забезпечення безпеки відвідувачів та працівників музею.

Музей просто неба працює з 09:00 до 18:00, на території обов’язковий масковий режим та температурний скринінг при вході.

Джерело: bigkyiv.com.ua

No Comments

Залишити відповідь