Верховна Рада нагородила почесними грамотами працівників сепаратистських ЗМІ – журналіст

07/06/2016

На скандал уже відреагувала голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації.

Нардеп Вікторія Сюмар під час виїзного засідання Комітету Верхорвної Ради з питань свободи слова та інформації, головою якого вона є, нагородила низку працівників ТРК «Акцент», яких помітили у співпраці з сепаратистами влітку 2014 року. Про це написав на сторінці у мережі Facebook блогер та журналіст «Українського тижня» Денис Казанський.

За його словами, навесні та влітку 2014 року ТРК «Акцент» займався піаром тодішнього ватажка терористів Мозгового та агітував приєднуватися до збройних формувань «ЛНР».

«Нині телеканал очолює Анастасія Пазиняк, яку призначили в.о. директора ТРК «Акцент» у той час, коли місто контролювався бойовиками Мозгового – в червні 2014 року. Саме під її керівництвом колектив ТРК «Акцент» обслуговував сепаратистів. Після звільнення міста Пазиняк та інші співробітники «Акценту» втекли з Лисичанська, побоюючись, що їх заарештують за співпрацю з бандитами. Однак, незабаром з’ясувалося, що карати нікого не будуть. І вже в жовтні 2014 Пазиняк повернулася на канал і була знову призначена директором», – написав Казанський.

Читайте також: Кремлівський пропагандист Кісєльов у прямому ефірі визнав, що Крим – не Росія

На це вже відреагувала нардеп Сюмар, яка нагороджувала журналістів у Лисичанську. Вона переклала відповідальність за визначення осіб, яких нагородили, на місцеву владу.

«Так, на день журналіста ми видали подяки тим журналістам, які були подані Луганською та Донецькою військово-цивільними адміністраціями. Виявилося, що до частини є питання. Дивно, що цих питань немає у місцевої влади і СБУ… Дорогі друзі, якщо у вас є конкретні факти, давайте звертатися до відповідних органів. І хай всі роблять свою роботу. Моя робота – законодавчо захищати український інформпростір. Ми для цього заборонили російські телеканали, серіали, різко скоротили російський інформпродукт, вивівши його з європейської квоти. Зараз прошу допомогти ввести квоти української мови в телерадіоефірі, аби ще простимулювати розвиток українського інформ та культурного простору. По Донецьку і Луганську рішення теж напрацьовані. Сподіваюся, вдасться перебити російський сигнал… І колеги. Давайте боротися з головним ворогом – Росією і російською пропагандою, а не між собою», – написала вона також на сторінці у Facebook.

Джерело: http://tyzhden.ua/News/166914

No Comments

Залишити відповідь