В’ячеслав Кириленко: «Законодавчий бар’єр проти путінських арт-пропагандистів буде внесено до парламенту найближчим часом»

27/07/2017

Уже готові зміни до Закону «Про гастрольні заходи в Україні». Запропоновано окрему статтю «Особливості організації та проведення гастрольних заходів за участю громадян із країни-агресора . Про це в ефірі Українського радіо повідомив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

Він прогнозує, що депутати із проукраїнських сил підпишуть цей документ. Необхідність, за його словами, очевидна: «Валом почали лізти співаки і музиканти, які неодноразово виступали в окупованому Криму. Молодь може і не знати історію тих музикантів, але наші організатори точно знають, хто і де виступав, і все одно запрошують антиукраїнських діячів». Він наголошує, що такі артисти по-своєму воюють з Україною і демонструють зневагу.

 «Це призводить до того, що правоохоронці змушені прямо на кордоні виловлювати путінських арт-пропагандистів і заверати назад. Але  це не їх функція», – уточнив Кириленко. За його словами, цим мають займатись організатори концертів.

Згідно з новим законопроектом, мінімум як за 30 днів організатори повинні попереджати СБУ про приїзд  виконавця, щоб вона перепровірила всю інформацію стосовно запрошеного в Україну артиста. «Якщо він в Криму не виступав, нічого проти України не заявляв – організатор отримує погодження і проводить концерт», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

«Ми законодавчо поставимо бар’єр, і та невелика когорта російських виконавців, яка підтримує нашу країну і своєю позицією бореться проти Путіна, безумовно буде продовжувати відвідувати Україну», – зазначив Кириленко. Він повідомив, що законодавчу ініціативу буде внесено найближчим часом, і прогнозує, що  парламент розгляне її якнайшвидше, бо це питання національної безпеки.

Додамо, з початку липня правоохоронці не пустили до України 14 російських виконавців. Особливо багато російських пропагандистів намагались потрапити на один з музичних фестивалів, котрий нещодавно проходив у Києві.

Прес-служба В’ячеслава Кириленка

Фото: slovoidilo.ua

Джерело: cultua.media

 

No Comments

Залишити відповідь