В Ужгороді втретє з’явилося поле писанкових дерев

09/04/2017

На свято Благовіщення в Ужгороді урочисто відкрили обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!».

Третій рік поспіль на головній площі Закарпаття перед облдержадміністрацією свої роботи представляють діти та молодь з усіх куточків Закарпаття. Цьогоріч у заході взяли участь 54 команди-учасники.

Площу Народну прикрасила одна велетенська писанка, довкола якої розміщені казкові дерева з тисячами маленьких писанок. Технік писанкарства просто не злічити, багато фантазії вклали і у виготовлення супровідних декорацій.

Призерів конкурсу на найкраще писанкове дерево визначили в трьох номінаціях: серед місцевих органів управління освітою, професійно-технічних та навчальних закладів обласного підпорядкування.

Серед критеріїв оцінювання – різні техніки виконання писанок, відповідність регіональним традиціям у розписі, орнаменті, колористиці. Крім цього оцінювали й оригінальність конструкції дерева.

Відтак переможцями конкурсу стали управління освіти, молоді та спорту Рахівської РДА, Перечинський професійний ліцей та Перехрестівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, повідомляє сайт закарпатської ОДА.

Також вперше в атріумі Закарпатської ОДА розгорнули тематичну виставку рушників – вироби освітян та їхніх вихованців. У фойє також експонується і великодня фотовиставка.

Милуватися писанками на площі Народній в Ужгороді, а також оглянути виставку у фойє Закарпатської ОДА всі охочі можуть до Великодня – 16 квітня.

Фото Вікторії ЖУЙКО

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь