В українському фільмі «Зрадник» зіграв актор з бази «Миротворця»

04/05/2018

В українському фільмі «Зрадник» Марка Хаммонда, прокат якого зараз триває у кінотеатрах України, зіграв російський актор Тимофій Трибунцев, якого внесено в базу «Миротворець». Про це повідомив сайт «Бюро української кіножурналістики».

До бази «Миротворець» Тимофій Трибунцев потрапив через участь у зйомках російських фільмів, що відбувалися на території окупованого Криму. Тобто йдеться про свідоме порушення державного кордону України, адже росіянин не отримував дозволу на відвідини окупованого півострова в української влади.

Тимофій Трибунцев знімався у Криму у фільмі «Монах і біс» у 2015 році, а також у фільмі «Вічне життя» улітку 2017 року.

«Зрадник» створено продюсерським центром «Інсайт Медіа» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, яке виділило на виробництво стрічки 12 млн. грн. Загальний бюджет картини – 24 млн грн.

Фільм має складну історію створення. Спочатку він був задуманий як гостросюжетний фільм про події Холодного Яру та називався «Варіант Марконі». Його режисеркою мала стати Анна Гресь. Згодом її мала змінити у режисерському кріслі Леся Килинська.

У червні 2014 року стало відомо, що розпочалися зйомки фільму тепер уже під назвою «Окупація» та із режисером Валеріу Жерегі. Проте і він скоро залишив проект, знявши досить велику частину фільму.

У серпні 2016 року розпочалися дозйомки фільму в Одесі новим режисером Марком Хаммондом. Знову змінилась назва, помінявся і сюжет. Тепер основні події фільму відбуваються у 70-х роках. Режисер зняв фільм про повстання у Холодному Ярі. Проте куратор студії від КДБ дає наказ перемонтувати фільм, адже він не відповідає політиці партії. Відповідальною за це призначають молоду режисерку монтажу, яка паралельно з тим дізнається історію власної родини. А тим часом КДБ намагається сфабрикувати проти режисера справу про держзраду.

Ті кадри про Холодний Яр, які встиг зняти Валеріу Жерегі використані у картині як фільм головного героя. Саме там і з’являється російський актор Тимофій Трибунцев. Він грає червоного комісара.

Джерело: zaxid.net

No Comments

Залишити відповідь