Меню
Категоріі
В Українському домі створять Музей героїв Небесної сотні
29/06/2016 Новини

В Українському домі створять Музей героїв Небесної сотніОрганізація “Реанімаційний пакет реформ” звернулася до української влади з проханням створити Музей героїв Небесної сотні – Революції гідності на базі Українського дому в Києві.

На думку її представників, саме ця будівля була важливим оплотом подій 2013-2014 років на Майдані Незалежності в столиці і може стати тимчасовою базою фонду музею до створення його повноцінного приміщення. Повідомляє ART UKRAINE.

“Під час Євромайдану Український дім став відкритим суспільно-культурним простором. Однак сьогодні Український дім використовується не за своїм цільовим призначенням. Фактично він перетворився на майданчик для комерційних та торгівельних заходів, площі всередині та навколо будівлі використовуються не раціонально. Цілісна стратегія розвитку Українського дому як культурного та суспільного центру – відсутня. Розташування Музею в Українському домі дозволить не лише ідеологічно завершити переформатування будівлі колишнього музею Леніна, але і надати йому нового сучасного звучання”, – повідомляється на сайті “Реанімаційного пакету реформ”.

Нагадуємо, що Національний музей історії отримав колекцію раритетів часів Другої світової війни. Його передав підприємець-колекціонер із Дніпра Дмитро Піркл. Він 10 років скуповував артефакти у Німеччині через дилерів та електронні аукціони. У скільки йому обійшлася колекція, не розголошує.

Джерело: gazeta.ua

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *