В Україні зняли анімаційний фільм-баладу за мотивами Шевченкової «Причинної»

09/06/2017

Журнал «Фокус» презентує щорічний традиційний арт-проект. Вперше в Україні буде представлений анімаційний фільм-балада «Причинна», створений за мотивами однойменної романтичної поеми Тараса Шевченка. Прем’єрний показ відбудеться за підтримки «Galerie Les Noms» 15 червня 2017 року о 18:30 в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ «Gulliver»).

Режисерський дебют талановитого митця Андрія Щербака розповість історію українських Ромео та Джульєтти. Головна ідея драми – ствердження кохання, яке долає навіть перешкоди розлуки, війни та смерті. Унікальна анімація, музичні імпровізації, натхнений живопис, поезія Великого Кобзаря та глибокі народні традиції у сучасній інтерпретації – цей проект не залишить байдужим нікого.

«Ми хотіли представити на суд глядачам мистецтво, яке здатне схвилювати. Нинішній арт-проект розповідає про потаємні надії та справжні вічні цінності, супротив метушні та крихкості життя. Кінофільм став гармонійний злиттям сучасного та вічного у житті народу України», – розповідає творча команда журналу «Фокус».

Журнал «Фокус» протягом п’яти років займається арт-проектами, які можуть привернути увагу до національного культурного простору та його нових знакових фігур. «Мистецтво для України – це форма глибинного пізнання її національного духовного багатства та різноманітності. Це також шлях збереження творчого потенціалу ДНК нашої нації, створення та просування культурного бренду незалежної України. Саме тому важливість арт-проект журналу «Фокус», у якому переплетуться живопис, музика, поезія, кино й мода, важко переоцінити», – відзначила арт-куратор проекту Оксана Цибка.

У програмі вечора заплановані виставка картин, ілюстрацій та кадрів з фільму, живий музичний супровід та зустріч з творчим колективом проекту. Під час презентації відбудеться дизайнерський показ за мотивами образів з фільму українського бренду «Foberini». Бренд відроджує старовинну національну вишивку і втілює старослов’янські традиції жіночого одягу у стильному і вишуканому дизайні.

Джерело: zik.ua

No Comments

Залишити відповідь