В Україні запустили базу даних для досліджень родоводу

21/06/2017

Вона містить інформацію про більш ніж 2,5 млн. осіб

У вівторок, 20 червня, в Україні у вільному доступі запрацювала онлайн-база даних для досліджень родоводу.  Вона містить інформацію про 17 тисяч родоводів та більш ніж 2,5 мільйони осіб, що жили на території України у період 1650 – 1920 років. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив керівник проекту Ігор Гошовський.

Доступ до бази даних, що надає можливість українцям дослідити власне генеалогічне дерево, є абсолютно безкоштовним. Пошук можна здійснювати за ім’ям та прізвищем, вказавши діапазон дати народження та смерті особи, або за географічним принципом: якщо користувач знає лише місцевість проживання його давніх родичів, то таким чином він зможе переглянути існуючі списки мешканців певного населеного пункту та знайти потрібну людину.

На сайті можна зареєструватися, створити власний профіль та сформувати своє родове дерево. Передбачена також можливість відображати свій родовід на мапі та підключати різноманітну статистику для його аналізу.

Найближчі два тижні сайт працюватиме у режимі бета-тестування (випробування – ред.) для вияву помилок у його роботі. Тож користувачів просять повідомляти про недоліки та побажання щодо покращення роботи сайту на скриньку у розділі контакти.

Про те, як виникла ідея створення нової інформаційної платформи, хто її розробляв та які перспективи її розвитку, можна дізнатися у матеріалі «Львівської газети».

Джерело: gazeta.lviv.ua

No Comments

Залишити відповідь