В Україні заборонили ввезення на територією країни ще однієї книги з РФ за пропаганду держави-агресора

29/07/2018

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення до країни з РФ ще однієї книги за пропаганду держави-агресора.

“Держкомтелерадіо відмовив ТОВ “Дресс Шоу” у видачі дозволу на ввезення з території держави-агресора книги, в якій рекламується діяч культури РФ, який публічно підтримав окупацію території України”, – повідомила прес-служба відомства.

Зазначається, що в книзі Ільзе Лієпа “Мій балет” російського видавництва ТОВ “Видавництво АСТ” експерти виявили порушення пункту 3 критеріїв оцінки видавничої продукції, що дозволена до поширення на території України.

Зокрема, в книзі неодноразово згадується член Ради при президентові Росії з питань культури і мистецтв Микола Цискарідзе, який 11 березня 2014 року підписав звернення діячів культури РФ на підтримку політики президента Володимира Путіна в Україні та окупації Криму.

На сьогодні у переліку заборонених для ввезення в Україну книг перебувають 60 видань.

Раніше Держкомтелерадіо скасувало заборону на ввезення до України книги російського біблеїста Андрія Десницького “Христианство. Настоящее. Россия, XXI век”.

Джерело: ua.interfax.com.ua

No Comments

Залишити відповідь