В Україні заборонили показ фільму з Гошею Куценко

28/10/2016

В Україні заборонили показ фільму з Гошею КуценкоДержкіно України відкликало державну реєстрацію та анулювало прокатне посвідчення телесеріалу «Останній коп». Про це повідомляється на сайті відомства.

Таке рішення прийнято за підсумками засідання експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів Держкіно України. Експерти повторно переглянули серіал на предмет дотримання вимог законодавства у сфері кінематографії.

Більшістю голосів (12 – «за», 2 – «проти») комісія рекомендувала заборонити демонстрацію та розповсюдження серіалу на території країни.

Серіал «Останній коп» — спільний російсько-український проект, знятий за мотивами популярного німецького серіалу Der letzte Bulle. Права на адаптацію першого і другого сезонів були придбані «1+1 media» у 2012-2013 у компанії Red Arrow International. У 2014 році був укладений договір з російською компанією «Супутник Схід Продакшн». Проект знімала міжнародна команда для показу в декількох країнах, українська частина творчої групи працювала над адаптованою українською версією. Також українська сторона брала участь у фінансуванні проекту на всіх етапах виробництва. Головну роль в серіалі виконав російський актор Гоша Куценко.

Раніше Нацрада з ТБ проаналізувала відповідність трансляції фільму «Останній коп» вимогам українського законодавства. В результаті були виявлені порушення норм українського законодавства. Телеканалу «2+2», який запустив серіал в ефір з 10 жовтня, призначили позапланову перевірку за показ серіалу.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь