В Україні з’явиться замінник National Geographic – медіа про географію і людей

22/06/2016

13501760_10153565545696363_49151306791833755_n

В Україні з’явилося нове медіа Ukraїner, що має на меті відкрити маловідомі місця нашої країни. Про це інформує VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку проекту.

«Після того, як з медіапростору України зник National Geographic, на його заміну не з’явилося проекту для шанувальників інтелектуальних медіа та несподіваних географічних відкриттів», – обгрунтовують свою ідею автори.

«Внутрішній туризм в Україні розвинений слабо, розгалуженість транспортної системи залишає бажати кращого. Доволі багато українців взагалі ніколи не покидали межі своєї області. Ті ж із нас, хто багато подорожує Україною, можуть помітити, як мало ми знаємо про сусідні регіони і про свою країну в цілому. Для того, аби це змінити, ми започатковуємо Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати те, ким ми є», – йдеться у повідомленні.

Автори проекту наразі планують охопити 14 українських етнічних земель — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Почнуть свою роботу автори нового проекту із Закарпаття.

Ukraїner розповідатиме пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. Окрім того, за результатами експедиції планують створити сучасні путівники Україною кількома мовами.

Джерело: vidia.org

No Comments

Залишити відповідь