В Україні висміяли можливість перенесення «Євробачення» в Росію

07/12/2016

В Україні висміяли можливість перенесення «Євробачення» в РосіюМіністр фінансів України Олександр Данилюк прокоментував на своїй сторінці у Facebook чутки про можливе перенесення музичного конкурсу «Євробачення» з України в Росію. За його словами, уряд країни зробив все необхідне для забезпечення фінансування заходу, і тому змагання скасовувати не будуть.

«Єдине, що могло б потенційно врятувати авторів таких безглуздих новин, так це якщо б Росія перемогла у наступних конкурсах. Думаю, шанс на успіх мали Кіркоров, якщо б він переспівав пісню Party like a Russian, або Генштаб Росії, який виконав хором гімн України», — написав Данилюк.

3 грудня німецьке видання Bild повідомило про переговори щодо можливості перенесення «Євробачення» до Москви. За твердженням журналістів, рішення про початок пошуку нового місця проведення конкурсу було прийняте у зв’язку з тим, що Київ досі не надав організаторам фінансових гарантій. Український прем’єр Володимир Гройсман назвав цю інформацію пропагандистською качкою.

Фінал «Євробачення-2016» відбувся у Стокгольмі 14 травня. Перше місце посіла представниця України Джамала (Сусана Джамаладінова) з піснею «1944» про депортації кримських татар.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь