В Україні вийшов другий том коміксу про альтернативну історію

15/05/2019

Творці графічного роману «Воля» випустили другий том коміксу про події, які розгортаються на теренах Української Держави.

Творці українського графічного роману «Воля» презентували другий том коміксу, який розповість читачам про події 1919 року.

Нещодавно на створену Українську державу насувається загроза зі сторони більшовицької імперії. Гетьман Павло Скоропадський доручає Максиму Кривоносу зібрати команду для таємної місії. У той час Троцький та Ленін мають щось вирішити з бунтом у Кронштадті, а Нестор Махно дізнається про таємний проект гетьманату «Голіаф», який розташований у Львові.

Комікси українською мовою «Воля» залучають масового читача до вивчення цього історичного періоду та створення сучасного медійного погляду на події Української Революції 1917-1921 років. Перший том коміксу вийшов у 2017 році.

Персонажі книжки постають в анімованому сюжеті з альтернативною історією України. Серед героїв – видатні постаті з української історії – гетьман Павло Скоропадський, академік Володимир Вернадський, історик та Голова Центральної Ради Михайло Грушевський, авіаконструктор Ігор Сікорський.

Джерело: vseosvita.ua

No Comments

Залишити відповідь