В Україні відбудеться фестиваль італійського кіно

08/06/2016

0217f129872fd05d2a1f9665f76cc38aЗ 8 червня в рамках фестивалю КМКФ «Молодість» в чотирьох містах України стартує «Нове італійське кіно». Захід буде проходити:

• з 8 червня – Київ – кінотеатр «Київ»

• з 10 червня – Львів – Палац мистецтва

• з 16 червня – Харків – кінотеатр «8 ½»

• з 24 червня – Одеса – Інотеатр

У Києві фестиваль «Нове італійське кіно» відкривається 8 червня о 19:30 в кінотеатрі «Київ» комедійно-драматичним фільмом «Друга весна». Виконавець головної ролі в цьому фільмі – Клаудіо Ботоссо, особисто презентує італійську стрічку глядачам. А режисер цього фільму – Франческо Колоджеро, представить увазі меломанів дану стрічку вже в Одесі, 24 червня – на відкритті італійської кінопанорами. В рамках програми фестивалю будуть представлені найсвіжіші фільми з країни карбонара і Lambrusco, серед яких – призер Венеціанського кінофестивалю! Також в палітрі фестивалю будуть показані 10 різножанрових і красномовних стрічок італійських режисерів:

Фільм-відкриття «Друга весна» (2016) – це історія любові 50-річного Андреа до Розанне і труднощі їхнього спільного життя, з якими їм доведеться зіткнутися, знятий в комедійно-драматичному жанрі режисером Франческо Колоджеро.

Також, в цьому жанрі зняті фільми 2015 року «Я, Арлекін» (реж. Маттео Бини, Джорджо Пазотто) і «Латинський коханець» – це історія відомого пристрасного італійського актора і його «маленького гарему» (реж. Крістіна Коменчіні).

У драматичному жанрі зняті фільми «Хлорка» – про історію 17-річної дівчини, її нездійснених мріях і важкої сімейної ситуації (реж. Ломберто Санфеліче) і «Мене звуть Майя» – історія двох сестрі, які в юному віці залишилися одні (реж. Томмазо Агнеса).

У комедійному жанрі зняті фільми: «Якщо Господь забажає» (реж. Едоардо Марія Фальконе), «Джулія і ми» (реж. Едоардо Лео), а також «Нестійка погода» (реж. Марко Понтекорво).

Відзначилися такими жанрами, як комедійно-біографічний – фільм «Італо Бароко» про історію надзвичайно обдарованої собаки, яка змінила життя багатьох людей (реж.Алессія Скарсо) і кримінально-драматичний – фільм «Не будь злим!» (Реж. Клаудіо Калігарі).

Організаторами заходу є Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» і Італійський Інститут культури.

Джерело: http://day.kyiv.ua/uk/news/070616-v-ukrayini-vidbudetsya-festyval-italiyskogo-kino

No Comments

Залишити відповідь