В Україні створили документальний фільм про добровольців

24/03/2019

Днями у соцмережах презентували документальну кінострічку “Українські Добровольці”, героями якої стали вихованці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що розташована у Львові.

Як розповіли 032.ua творці фільму, головні герої – це захисники України, котрі одними з перших добровільно вступили до лав добровольчих підрозділів та стали на захист нашої Батьківщини.

“Виконавши свій першочерговий обов’язок, зупинивши російських окупантів, вони не полишили військової справи. І сьогодні вони проходять службу в Збройних Силах України, здобувають вже офіцерський фах у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного й планують в подальшому боронити Україну”, – наголосили автори документальної стрічки.

Глядачі “Українських Добровольців” мають нагоду дізнатися, що спонукало простих людей з цивільного життя, взяти до рук зброю та вступити у нерівний бій із російськими окупантами. Герої діляться своїми враженнями про перші переживання у зоні бойових дій, про особливості служби в добровольчих підрозділах та про взаємовідносини “добробатів” й підрозділів ЗС України. А головне – вони розкажуть про те, хто ж такі, на їхню думку, справжні воїни добровольці, які головні цінності захисників рідної землі та що є запорукою перемоги Українського народу над російськими окупантами.

Ідея створення фільму належить Антону Мироновичу, який разом із Галиною Миронович працював над сценарієм. До проекту долучилися оператори Віталій Рудковський та Анастасія Кмін, монтажер Ірина Шумик, графікою займався Дмитро Тарадайка. Частково, у фільмі використали архівні відео НАСВ і фото з особистих архівів героїв фільму. На завершення, у стрічці звучить пісня “Ти потрібен!” Христини Панасюк.

Джерело: 032.ua

No Comments

Залишити відповідь