В Третьяковській галереї заборонили українських художників

08/09/2016

В Третьяковській галереї заборонили українських художниківВ Третьяковській галереї заборонено виставляти картини не тільки українських художників, але й навіть тих, хто має українські коріння. Про це в інтерв’ю виданню «Gazeta.ua» розповів колекціонер і власник галереї «Триптих» Юрій Комельков.

Він повідомив про зрив виставки українського художника Анатолія Криволапа. Незважаючи на те, що художник узгодив свою виставку на рівні послів, в саму галерею прийшов наказ не виставляти не тільки українців, але і тих, хто має українські коріння.

Комельков також розповів про політичні репресії по відношенню до діячів культури і мистецтв. Так, наприклад, на підтримку політики Путіна ніхто не давав свій автограф — людей без їхньої на те згоди самостійно внесли в списки «підписантів».

«Не буду називати прізвищ. Нещодавно був за кордоном, зустрічався з деякими діячами російської культури, так званими «підписантами». На підтримку політики Путіна ніхто з них, насправді свого автографа не ставив. Просто міністр культури Росії з допомогою електронних підписів наштемпелював і опублікував список тих, хто за. А потім вже хто обурився, хто ні. Якщо ти директор Великого театру, то зрозуміло, що через протест втратиш все. », — розповів Комельков.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь