В с. Водогон, що в Оболонському районі м. Києва діє організоване злочинне угрупування

15/07/2017

В міністерстві внутрішніх справ України повідомили про діяльність організованого злочинного угрупування в с. Водогон, що в Оболонському районі міста Києва, яке займається аферами, вимаганнями та тероризують місцевих мешканців.

У неділю, 09.07.2017 року відбулись сутички між групою осіб, що з бензопилами вторглися на приватну територію для вирубки лісу та місцевими жителями. Як виявилось, «вторженців» обороняли озброєні люди, які і розпочали стрілянину по жителям, які прийшли на захист лісу.

Як зазначили в МВС України, на даний момент ліс оберігають співробітники правоохоронних органів і ситуація в цілому спокійна.

Зі слів місцевих мешканців, поліція абсолютно не сприяє вирішенню даної проблеми, хоча начальник поліції оболонського району Михайло Ніконов запевняв, що правоохоронні органи забезпечать повний порядок та охорону лісу.

Особу, що відкрила вогонь по місцевому активісту, відпустили. А в оболонському районному управлінні поліції замовчують інформацію і нічого не пояснюють. З чого можна зробити елементарний висновок, що поліція прикриває бандитів.

На щастя, ніхто у цій сутичці не постраждав, але все ж могло бути абсолютно інакше. Що це за поліція, яка боїться озброєних бандитів?

Активісти нашої організації докладуть максимум зусиль, щоб допомогти місцевим жителям вирішити проблему незаконної вирубки лісу. А ті, хто порушують закон та тероризують людей, обов’язково будуть покарані!

Якщо правоохоронні органи не можуть навести лад і виконувати свої посадові обов’язки, тоді громадськість сама візьме ситуацію під свій контроль!

Громадська організація «Культурний Спротив»

No Comments

Залишити відповідь