В Києві знайшли два майданчики для проведення «Євробачення»

26/07/2016

В Києві знайшли два майданчики для проведення «Євробачення»Влада Києва запропонувала організаторам “Євробачення 2017” два місця для проведення конкурсу: Палац спорту або Міжнародний виставковий центр.
Як повідомляє прес-служба Київської міськради, про це заявив мер Віталій Кличко на зустрічі з представниками Європейської мовної спілки, Національної телерадіокомпанії України і міністром культури України Євгеном Нищуком.

“Ми готові провести “Євробачення” на високому рівні. Серед інших міст у нас найкращі умови для проведення конкурсу. У нас є два аеропорти, 265 готелів, які можуть прийняти багато гостей. “Євробачення” наступного року має пройти саме в Києві. Сподіваюся, ви приймете правильне рішення”, – сказав Кличко.

На “Євробаченні 2016” здобула перемогу українська співачка Джамала з піснею “1944”. За правилами конкурсу, наступне “Євробачення” має пройти в країні, виконавець якої переміг у попередньому. Таким чином, конкурс “Євробачення 2017” відбудеться в Україні.

У конкурсі на право приймати “Євробачення” брали участь шість міст: Київ, Одеса, Дніпро, Херсон, Харків і Львів. Очікувалося, що у фінал вийдуть два міста, але оргкомітет вирішив відібрати три: Київ, Дніпро і Одесу. Місто, в якому пройде “Євробачення 2017”, оголосять в кінці липня.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь