В Києві покажуть виставку «Наше національне тіло»

30/05/2016

1 червня в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки «Наше національне тіло», в рамках якої митці з Польщі, України і Росії представлять своє бачення образів власних держав і народів.

Польська галерея «Арсенал» з міста Білосток представить у Києві свій проект, вперше після показу у Польщі. За допомогою відео, перформансів, картин і малюнків учасники виставки розповідають про становище власних держав, про колективні емоції й національну спільноту.

Афіша_анонс-424x600

«До проекту запрошено художників і художниць із Польщі, України й Росії через територіальну близькість та спільну історію. Адже наші країни входили до складу тих самих державних організмів: Великого князівства Литовського, Російської імперії й перебували у сфері радянського впливу, а почуття взаємної окремішності, особливо починаючи з XIX століття, в усіх цих народів дуже сильне, так само, як і особлива напруга між ними (нами?)», – говорить кураторка виставки Моніка Шевчик.

Учасники: Адам Адах, Анна Баумґарт, Давид Чічкан, «Что Дєлать», Губерт Черепок, Александра Чернявська, Катажина Козира, Кобас Лякса, Пйотр Павленський, Марек Рачковський, Томаш Рафа, Влада Ралко, Микола Рідний, Ядвіґа Савіцька, Пйотр Уклянський, Пйотр Висоцький.

Організатор – Галерея Арсенал, Білосток, Польща.

За фінансової підтримки Міністра культури й національної спадщини Республіки Польща.

Кураторка: Моніка Шевчик.

Місце: Національний музей Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12.

Виставка працюватиме 2–22.06.2016.

Час роботи виставки – кожен день, з 10:00 до 18:00 (каса до 17:30).

Вартість – 20 грн.

Відкриття 1.06.2016

Джерело: http://art-news.com.ua/news/11110832.html

 

No Comments

Залишити відповідь