В історичній забудові Хрещатика дозволили спорудити ТРЦ

14/04/2020

Напроти будівлі КМДА з’явиться торгово-розважальний центр як мінімум на чотири поверхи. Відповідний дозвіл забудовнику дала Державна архітектерно-будівельна інспекція.

Про це повідомляє видання Хмарочос. Йдеться про дозвіл на «реконструкцію з надбудовою кафе» на вул. Хрещатик, 23-Б у Києві, де зараз знаходиться закинута будівля ресторану «Гімалаї». Його власники ще з 2014 року хочуть знести павільйон та збудувати замість нього щонайменше 4 поверхи, «наповнених новою, торговельно-розважальною функцією». Відповідний дозвіль 31 березня ДАБІ видала ТОВ «Олімп- ЛТД», засновниками якого є дружина та син українського політика і бізнесмена Михайла Бродського.

Проти подібних планів виступають мешканці сусіднього будинку, який є частиною архітектурного ансамблю вулиці. Вони вказують, що й так під час спорудження ресторану захопили їхню прибудинкову терасу, а нове будівництво взагалі наглухо закриє їм вікна.

Нагадаємо, з 1 вересня 2018 у Україні набула чинності нова будівельна норма, яка регулює висотність і розташування будинків. Новобудови повинні стояти так, щоб в разі руйнування не завалили уламками шляхи евакуації.

Джерело: ua.news

No Comments

Залишити відповідь