Упродовж тижня львівські театри транслюватимуть свої вистави онлайн

29/03/2020

Під час трансляцій відбуватиметься збір коштів на лікування театрознавиці Катерини Сегет.

Упродовж тижня вистави львівських театрів можна буде переглянути онлайн. Доброчинний проект «Розвиднюється» стартує о 19:00 в понеділок, 30 березня з вистави театру Лесі Українки «Люди». Щодня до п’ятниці, 3 квітня театрали будуть транслювати свої вистави на живо на сторінці у Facebook.

Трансляція театральних вистав – це спільна ініціатива Освітнього центру з прав людини і трьох львівських театрів — Театру Лесі Українки, Театру «І люди, і ляльки», Les Kurbas Theatre. Серед вистав — і ті, записи які досі були недоступні для широкої аудиторії.

У вівторок виставу «Гамлет» покажуть актори театру «І люди і ляльки», у середу транслюватиметься вистава Театру імені Леся Курбаса «Ножі в курях, або Спадок Мірошника», у четвер театр «І люди і ляльки» покаже виставу «Пустостан». І остання вистава, яку покажуть у п’ятницю від Театру Лесі Українки «Мої родичі та інші покидьки».

Усі трансляції відбуватимуться о 19:00.

«Розвиднюється» — це доброчинний проект. Під час трансляцій вистав відбуватиметься збір коштів на лікування театрознавиці Катерини Сегет, яка потребує великих грошей на лікування серця. Переказати кошти можна буде через QR-код під час трансляції або просто на картку Катерини Сегет.

Джерело: zaxid.net

No Comments

Залишити відповідь