Унікальний об’єкт “Таємничі підземелля Рівного” вже почав працювати для туристів

31/08/2020

Фото: radiotrek.rv.ua

Новий туристичний об’єкт «Таємничі підземелля Рівного» розпочав працювати в обласному центрі.

Про це повідомляє РадіоТрек.

«Відбулося урочисте відкриття «Таємничих підземель Рівного». Для огляду відкрили два великих кола – це дві експозиції. У першому великому колі можна побачити розкопки із зеленою підсвіткою, а у меншому – зброю. Експозиція називається «Еволюція агресії» й там виставлені знайдені археологами міліарні знаряддя – від древніх до сучасних», – йдеться в повідомленні.

Всередині охочим пропонують звичайну екскурсію про пам’ятки історії Рівного, а також «родзинку» – віртуальну реальність. Зокрема, на замовлення міської влади у Києві розробили великий VR-квест. Окрім квесту, в підземеллях можна буде й зіграти у топові VR-ігри.

Під час презентації «Таємничих підземель» грала музика Казимира Любомирського. Це композитор ХIX століття, який жив і творив у Рівному, а в історії музики відомий, як один із 10 найвидатніших композиторів Польщі та послідовників Шопена. Його твори грав Френк Сінатра.

На проект витратили 12 млн грн з європейського гранту та 3,5 млн грн з міської скарбниці.

Також, «Маленьким Версалем» у Рівному охрестили унікальний туристичний об’єкт – архітектурний комплекс, який упродовж двох років будували у межах реалізації проєкту «Таємничі підземелля Рівного», профінансованого за кошти Європейського Союзу.

Джерело: day.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь