Українцям дали пораду, як спілкуватися з “голубами миру”

12/07/2017

Письменник Дмитро Капранов закликає до фізичної розправи з тими, хто стверджує, що війни в Україна нема Фото: Високий Замок

Для переконання представників “творчих професій”, які вперто не бачать війни з Росією, цілком прийнятним є застосування фізичного впливу. Таку думку висловив письменник Дмитро Капранов.

“По морді. Тут інших варіантів немає, тому що сьогодні війна. Я не знаю, як у кого, але у нас один син відслужив за п’ятою хвилею мобілізації. А зараз інший пішов за мобілізацією новою. Тобто, ми беремо участь у війні не тільки абстрактно. Тому людина, яка говорить, що “це не моє”, для нас особисто заслуговує в табло. Тут без перебільшень”, – наголосив він в ефірі Обозреватель.LIVE

За словами Капранова, подібна позиція характерна для представників російського світу.

“Переконати таких людей неможливо. Така людина не піддається зовнішній логіці, якщо на ній немає струсу. “Рускій мір” побудований на насильстві” , – вважає Капранов.

Письменник впевнений, що тільки після такого впливу можна достукатися до свідомості такого співрозмовника.

“Ми, як люди, які десять років жили в Росії тільки в Москві, плюс три роки на Уралі і ще там в іншому місці, прекрасно знаємо, що там людину потрібно спочатку вразити, а потім вона починає тебе слухати. І всім радимо діяти саме в цій парадигмі”, – сказав Дмитро Капранов.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь