Український телеканал отримав попередження за передачу про КДБ

21/11/2016

Український телеканал отримав попередження за передачу про КДБУкраїнський телеканал НТН отримав попередження за трансляцію передачі, присвяченій діяльності КДБ. Про це повідомляється на сайті національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Порушення було знайдено у випуску «Неймовірна втеча» передачі «Речовий доказ». Він був, як пояснює регулятор, присвячений «діяльності органів КДБ і, зокрема, позитивного образу полковника КДБ Мухіна». Це є порушенням закону.

Компанія визнала порушення, заявивши, що це була помилка редактора, який неуважно переглянув матеріал. До цього працівникові були прийняті адміністративні заходи.

Це вже друга подібна помилка каналу, і було прийнято рішення застосувати до телерадіокомпанії санкцію «оголошення попередження». «Протягом місяця ліцензіат повинен привести у відповідність свою діяльність нормам законодавства та умов ліцензії», — йдеться в повідомленні.

11 лютого регулятор вже оголосив попередження цієї ж компанії за трансляції випуску «Кривава вольниця» телесеріалу «Легенди карного розшуку».

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь