Український театр тіней повторив фурор на американському шоу талантів

25/07/2019

У вівторок вийшов другий епізод шоу America’s Got Talent за участю чернігівського театру тіней Verba Shadow.

Перший виступ був дуже успішним і його подивилося понад 10 мільйонів глядачів по всьому світу. Історія, яку показав театр тіней Verba була близька не лише українському глядачеві. Вона так само зачепила спогади багатьох людей в США, Сирії та В’єтнамі. Хтось писав, що ця історія нагадує їм про їх близьких, про батька або брата, які загинули на війні. А хтось просто захоплювався пластикою танцюристів і тим, як за допомогою одних тільки тіл можна розповісти цілу історію.

Як тільки ейфорія після першого виступу спала, стало питання, що показати в другому турі. Це повинна бути зовсім інша історія, те, що ніяк не можуть очікувати ні глядачі, ні судді.

Театр тіней – це те, що дивує і заворожує, те, що більше схоже на незвичайний мультфільм ніж на театр.

Тож, порадившись з Володимиром Маріним – режисером, який створював історію для першого виступу, було прийнято рішення показати постановку про чарівника.

Цей сюжет дозволяє розкрити по максимуму всі можливості як театру тіней, так і 3D технології. Використовуючи 3D стало можливим розширити межі звичного “плоского” театру тіней. Техніка артистів, барвисті костюми і візуальні спецефекти повинні були вразити глядачів і журі!

Зйомки другого туру проходили на території Universal Studios Hollywood. Артисти потрапили ніби в інший світ. Тут знімалася величезна кількість відомих фільмів, наприклад, Трансформери, Один вдома, Назад в майбутнє, Пірати карибського моря та інші.

Основною відмінністю цього туру від першого була наявність величезної кількості інтерв’ю, адже тепер кожен учасник реальний претендент на вихід в прямі ефіри і перемогу в шоу. Два дня зйомок в різних локаціях, інтерв’ю для телебачення і соц.мереж, і тільки після всього цього – живий виступ.

Всім суддям неймовірно сподобався номер, це було дійсно щось нове і те, що ще ніхто ніколи не бачив. Далі артистам залишається тільки чекати, чи оберуть їх серед інших учасників для подальшої участі і боротьби за 1 мільйон доларів.

Джерело: verbashadow

No Comments

Залишити відповідь